Pierwszy klient programu Polska Bezgotówkowa

0
Pierwszy klient programu Polska Bezgotówkowa

Pierwsi klienci zainstalowali darmowe terminale w ramach programu Polska Bezgotówkowa

Pierwszy bezpłatny terminal z programu Polska Bezgotówkowa został zainstalowany na stoisku na warszawskim bazarze. Właściciel wybrał terminal First Data Polcard, agenta rozliczeniowego, który pierwszy dołączył do tej inicjatywy. Jak mówi sprzedawca właśnie zamierzał wprowadzić możliwość obsługi płatności kartą, więc program Polska Bezgotówkowa pojawił się dla niego w najlepszym momencie.

Dlaczego wprowadzać płatności bezgotówkowe?

Pierwszy uczestnik programu Polska Bezgotówkowa mówi, że zyskał jego biznes i klienci. Wcześniej musieli zaopatrzyć się w gotówkę lub rezygnowali z zakupów u niego. Okazuje się bowiem, że z powodu braku możliwości płatności kartą można stracić potencjalnych klientów. To oznacza, że posiadanie terminala płatniczego przynosi zyski biznesowi. A wraz z wzrastająca rosnącą liczbą kart (jest już ich tyle co Polaków) i terminali płatniczych można się spodziewać, że przedsiębiorcy, którzy nie obsługują płatności bezgotówkowych będą tracili coraz więcej. Szczególnie, że badania potwierdzają, że klienci płacący kartą wydają więcej.

Pierwsza setka Polski Bezgotówkowej

W pierwszych dwóch tygodniach od dołączenia do programu Polska Bezgotówkowa, First Data Polcard zainstalowała już terminale u 100 przedsiębiorców. Większość z nich zdecydowała się skorzystać z preferencyjnych stawek oferowanych po zakończeniu rocznego finansowania. Dla przedsiębiorców zainteresowanych uczestnictwem w programie Polska Bezgotówkowa, First Data Polcard uruchomiła infolinię pod numerem 22 515 30 19 i formularz kontaktowy na stronie.

Pierwszy klient programu Polska Bezgotówkowa
5 (100%) 1 vote

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here